ID # 3187327Model # WFLINER42G
Wildfire Insulated Jacket for 42-in Grill - WFLINER42G
  • Precision fit designed specifically for 42-in Wildfire gas grills
Upgrade the strength and functionality of your outdoor kitchen with the premium liners for 42 inch grills, meticulously crafted from 304 stainless steel. Built for exceptional durability and corrosion resistance.
View Item
Made in USA
NoNoNoMade In The USA With Globally Sourced Parts
Width
44.63"41.75"47.75"30"
Cut Out Width Range
30" And Up30" And Up30" And Up30" And Up
Cut Out Depth Range
20" And Up20" And Up20" And Up20" And Up
Height
11.75"11.25"11.25"--
Depth
23"23"23"--