ID # 3187273Model # WFCART42-SS
Wildfire 42-in SS Grill Cart - WFCART42-SS
Free Shipping
This item leaves our warehouse within
6-8 Weeks
  • Designed for Wildfire 42-in Grills
Wildfire Outdoor Grill and Griddle carts offer the ultimate convenience, making it easy to set up your outdoor cooking station anywhere. These stainless steel carts for 42 inch grills boast the same high-quality construction and innovative functionality as our island grills. Crafted with durable materials and designed for optimal performance, they ensure you can grill confidently, no matter the location.
Free Shipping
Leaves Warehouse6-8 Weeks
Grill Model
WFPRO42G-SS36 Inch30 Inch42 Inch
Grill Brand
WildfireHestanDCSAlturi
Width
47"42.75"30"--
Height
39"53.56"35.5"--
Depth
28"29.375"25.5"--