ID # 3187267Model # WFCART36-SS
Wildfire 36-in SS Grill Cart - WFCART36-SS
Free Shipping
This item leaves our warehouse within
1-3 Business Days
  • Designed for Wildfire 36-in Grills
Wildfire Outdoor Grill and Griddle carts offer the ultimate convenience, making it easy to set up your outdoor cooking station anywhere. These stainless steel carts for 36 inch grills boast the same high-quality construction and innovative functionality as our island grills. Crafted with durable materials and designed for optimal performance, they ensure you can grill confidently, no matter the location.
Free Shipping
Leaves Warehouse1-3 Business Days
Grill Model
WFPRO36G-SS30 Inch30 Inch30 Inch
Grill Brand
WildfireHestanHestanDCS
Width
41"36.75"36.75"30"
Height
39"53.56"53.56"35.5"
Depth
28"29.375"29.375"25.5"