ID # 3187252Model # WFR24SLV-BSS
Wildfire 24-in Black SS Refrigerator Sleeve - WFR24SLV-BSS
Free Shipping
This item leaves our warehouse within
1-3 Business Days
Frequently Bought Together
Key Features
Transform a traditional stainless steel fridge door to bold black 304 stainless steel
  • Crafted with 304 Stainless Steel for the ultimate durability and longevity
  • Simple install upgrades outdoor kitchen aesthetics
  • Durable outdoor-rated finish resists weather and corrosion
Learning Center
Warranty
Related Departments
Customer Reviews
Be the first to write a review!
Questions & Answers
Question:
How many shelves does this fridge have.Was This Helpful?
Answers:
Hi Bob. The Wildfire Outdoor refrigerator has 2 shelves.
Asked by Bobgill | Answered by Wesley
Compare Similar Items
Current Item
Free Shipping
Leaves Warehouse1-3 Business Days
Door Color
BlackBlack----
ADA Compliant
NoNo----
Venting
Front VentingFront Venting----
Commercial
NoNo----
Outdoor Rated
YesYes----
Exterior Material
Stainless SteelStainless Steel----
Interior Material
Glass Door
Width
24"24"--9"
Height
34.25"33"--5"
Depth
2.25"2.25"--9"