ID # 3187255Model # WFRDD24SLV-BSS
Wildfire 24-in Black SS Dual Drawer Refrigerator Sleeve - WFRDD24SLV-BSS
Free Shipping
This item leaves our warehouse within
1-3 Business Days
Frequently Bought Together
Key Features
Transform a traditional stainless steel fridge door to bold black 304 stainless steel
  • Crafted with 304 Stainless Steel for the ultimate durability and longevity
  • Simple install upgrades outdoor kitchen aesthetics
  • Durable outdoor-rated finish resists weather and corrosion
Learning Center
Warranty
Related Departments
Customer Reviews
Be the first to write a review!
Questions & Answers
Question:
What are the dimensions? Length, width, height?Was This Helpful?
Answers:
Asked by Andrew | Answered by Wesley
Question:
Do you ship internationally? If bought I need it shipped to Costa RicaWas This Helpful?
Answers:
Hi Wanda. Please reach out to our Sales Team for details on international shipping.
Asked by Wanda | Answered by Wesley
Compare Similar Items
Current Item
Free Shipping
Leaves Warehouse1-3 Business Days
View Item
Door Color
BlackBlack----
ADA Compliant
NoNo----
Venting
Front VentingFront Venting----
Commercial
NoNo----
Outdoor Rated
YesYes----
Exterior Material
Stainless SteelStainless Steel----
Interior Material
Glass Door
Width
24"24"----
Height
33"34.25"----
Depth
2.25"2.25"----