ID # 3173839Model # L54TR-SULP
Cooking Grid Dimensions
51 X 21"51 1/4 X 19"50 X 20"51 X 21"
Cutout Width
53"54 1/2"52 1/4"53"
Primary Color
TealStainless SteelStainless SteelBlue
Made In USA
Size
XL (43" And Up)XL (43" And Up)XL (43" And Up)XL (43" And Up)
Width
54"56"54"54"
Height
25"26"26.39"25"
Depth
28.38"27"29.64"28.38"