ID # 3146244Model # K-STOR-24-L-M6
Kalamazoo Signature 24 Inch Cabinet - Left Hinge - Marine-Grade - K-STOR-24-L-M6
This item does not qualify for our Simple Shipping program.
This item leaves our warehouse within
12-16 Weeks
Signature Series Cabinet. Weather-tight, 24 (610 mm) wide, single door (left-hinged). Marine-grade stainless steel.
Exterior Material
316L Stainless Steel316L Stainless Steel304 Stainless Steel304 Stainless Steel
Storage Type
DoorDoorDoorDoor
Cabinet Type
Storage CabinetGrill CabinetStorage CabinetStorage Cabinet
Island Size
24"--39"36"
Width
24"54"39"36"
Height
34.75"--34.75"34.75"
Depth
30"--30"30"