ID # 3146238Model # K-STOR-24-LL-M6
Kalamazoo Signature 24 Inch Cabinet - Left Hinge - Lock - Marine-Grade - K-STOR-24-LL-M6
This item does not qualify for our Simple Shipping program.
This item leaves our warehouse within
12-16 Weeks
Signature Series Cabinet. Weather-tight, 24 (610 mm) wide, locking single door (left-hinged). Marine-grade stainless steel.
Exterior Material
316L Stainless Steel316L Stainless Steel304 Stainless Steel304 Stainless Steel
Storage Type
DoorDoorDoorDoor
Cabinet Type
Storage CabinetGrill CabinetWarming CabinetStorage Cabinet
Island Size
24"--24"39"
Width
24"54"24"39"
Height
34.75"--34.75"34.75"
Depth
30"--30"30"