ID # 3146211Model # K-SNK-36-S4
Kalamazoo Signature 36 Inch Sink Cabinet - Two Doors - K-SNK-36-S4
  • Fully assembled and ready to install
  • Made of commercial-grade 304 stainless steel
Signature Series Two-Door Sink Base. Weather-tight, 36 (914 mm) wide, double-doors. Check sink specifications. Sink and faucet not included. 304 stainless steel.
Exterior Material
304 Stainless Steel316L Stainless Steel304 Stainless Steel304 Stainless Steel
Cabinet Type
Sink CabinetGrill CabinetStorage CabinetStorage Cabinet
Island Size
36"--39"36"
Width
36"54"39"36"
Height
34.75"--34.75"34.75"
Depth
30"--30"30"