ID # 3146178Model # K-SNK-24-RL-M6
Kalamazoo Signature 24 Inch Sink Cabinet - Right Hinge - Lock - Marine-Grade - K-SNK-24-RL-M6
Signature Series Sink Base. Weather-tight, 24 (610 mm) wide, locking single-door (right-hinged). Check sink specifications. Sink and faucet not included. Marine-grade stainless steel.
Cabinet Type
Sink CabinetGrill CabinetWarming CabinetStorage Cabinet
Island Size
24"--24"39"
Width
24"54"24"39"
Height
34.75"--34.75"34.75"
Depth
30"--30"30"