ID # 3146154Model # K-RY-24-PO-L-M6
Kalamazoo Signature 24 Inch Waste & Recycling - Pull-Out - Lock - Marine-Grade - K-RY-24-PO-L-M6
Signature Series Waste and Recycling Cabinet. 24 (610 mm) wide, locking pull-out, two-bin. Marine-grade stainless steel.
Exterior Material
316L Stainless Steel304 Stainless Steel316L Stainless Steel304 Stainless Steel
Cabinet Type
Trash Bin CabinetWarming CabinetGrill CabinetStorage Cabinet
Island Size
24"24"--39"
Width
24"24"54"39"
Height
34.75"34.75"--34.75"
Depth
30"30"--30"