ID # 3146148Model # K-RY-21-PO-M6
Kalamazoo Signature 21 Inch Waste & Recycling - Pull-Out - Marine-Grade - K-RY-21-PO-M6
Signature Series Waste and Recycling Cabinet. 21 (534 mm) wide, pull-out, two-bin. Marine-grade stainless steel.
Exterior Material
316L Stainless Steel316L Stainless Steel304 Stainless Steel304 Stainless Steel
Cabinet Type
Trash Bin CabinetGrill CabinetWarming CabinetStorage Cabinet
Island Size
21"--24"39"
Width
21"54"24"39"
Height
34.75"--34.75"34.75"
Depth
30"--30"30"