ID # 3145941Model # K-CKTP-24-R-S4
Kalamazoo Signature 24 Inch Cooktop Cabinet - Right Hinge - K-CKTP-24-R-S4
This item does not qualify for our Simple Shipping program.
This item leaves our warehouse within
8-12 Weeks
Signature Series Cooktop Cabinet. Weather-tight, 24 (610 mm) wide, single-door (right-hinged) for cooktop installation. Cooktop not included. 304 stainless steel.
Island Size
24"--39"36"
Width
24"54"39"36"
Height
34.75"--34.75"34.75"
Depth
30"--30"30"