ID # 3143238Model # ALXE-42RFG-NG-S4005
Size
Large (34 - 42")Large (34 - 42")Large (34 - 42")Large (34 - 42")
Primary Color
PurpleStainless SteelPurplePurple
Cooking Grid Dimensions
37 1/4 X 19"38 X 20"36 1/2 X 21 1/5"37 1/4 X 19"
Width
66.06"66.5"48.75"80.06"
Height
51.19"62.98"53.56"51.13"
Depth
26.81"29.64"29.37"26.81"