ID # 3109320Model # DHBQ32RS-KL
Question:
What gas line do i need to connect Delta Heat 32" natural gas? ThxWas This Helpful?
Cooking Grid Dimensions
30 X 17 1/2"30 X 17 1/2"30 13/16 X 19 15/16"29 1/2 X 18"
Fuel Type
PropanePropanePropanePropane
Size
Medium (27 - 33")Medium (27 - 33")Medium (27 - 33")Medium (27 - 33")
Infrared Main Burner
One InfraredNot AvailableAvailableAvailable
Width
32"32"34"32.5"
Height
23.25"23.25"24.25"22.5"
Depth
24.5"24.5"28.38"27"