ID # 3087782Model # ZCV-CK-36BI-NG
Crown Verity Conversion Kit To Natural Gas For 36-Inch Built-In & Estate Grills - ZCV-CK-36BI-NG
Key Features
Convert your 36-inch built-in Crown Verity propane gas grill to natural gas
  • Designed for 36-inch Crown Verity built-in or Estate models manufactured in 2020 or later
Related Departments
Current Item
Grill Model
CV-BI-36CV-BI-30NGCV-BI-30CV-BI-36NG
Width
36"30"30"36"
Height
3"3"3"3"
Depth
22"22"22"22"