ID # 2959269Model # GABR36-NG-RD
Hestan 36-Inch Built-In Natural Gas Grill W/ Rotisserie - Matador - GABR36-NG-RD
Rebate
Buy a Hestan Grill, Get 15% Off Additional Qualifying Products
  • Durable powder coated stainless steel panels in Matador signature color finish
Size
Medium (27 - 33")Medium (27 - 33")Medium (27 - 33")Medium (27 - 33")
Primary Color
RedStainless SteelRedTeal
Cutout Width
35"35"35"35"
Cutout Height
12"12"12"12"
Width
36"36"36"36"
Height
29.5"29.5"29.5"29.5"
Depth
32.437"32.437"32.437"32.437"