ID # 2958084Model # AGTRC20-WH
Hestan 20-Inch Roll-Out Trash And Recycle Center - Froth - AGTRC20-WH
Rebate
Buy a Hestan Grill, Get 15% Off Additional Qualifying Products
  • This trash & recycle center features the Froth Hestan signature color finish
Cut Out Height
26 1/4"26 1/4"24 3/8"24 3/8"
Cut Out Width Range
17 - 19 7/8"17 - 19 7/8"17 - 19 7/8"17 - 19 7/8"
Cut Out Depth Range
20" And Up20" And Up20" And Up20" And Up
Width
19.5"19.5"19.88"19.94"
Cut Out Height Range
21" And Up21" And Up21" And Up21" And Up
Primary Color
WhiteBlueStainless SteelStainless Steel
Height
28"28"26.38"26.38"
Depth
25.625"25.625"24.13"24.00"