ID # 2958033Model # AGSDR30-BU
Hestan 30-Inch Double Drawer And Single Storage Door Combo - Prince - AGSDR30-BU
Rebate
Buy a Hestan Grill, Get 15% Off Additional Qualifying Products
  • This door & drawer storage combo features the Prince Hestan signature color finish
Cut Out Height
19 1/4"19 1/4"19 1/4"19"
Cut Out Width Range
20 - 29 7/8"30" And Up30" And Up30" And Up
Cut Out Depth Range
20" And Up20" And Up20" And Up20" And Up
Mounting Type
FlushFlushFlushRaised
Collection
HestanHestanHestanAspire
Width
30"42"42"42"
Cut Out Height Range
Extra Features
With LED IlluminationWith LED IlluminationWith LED Illumination--
Primary Color
BlueBlueStainless SteelBlue
Height
21"21"21"21"
Depth
25.125"25.125"25.125"25.125"