ID # 3167752Model # TURADA-24-LS-A~030-H05
  • Forced air refrigeration system which maintains 33°– 41°F (05°– 5°C)
Door Color
WhiteStainless Steel----
Cutout Width
24"24"24"24"
Cutout Height
32"34 1/2"34"35"
Hinge Type
Left HingeRight HingeLeft HingeRight Hinge
Cutout Depth
24"24"27"24"
Glass Door
NoYesNoNo
Width
23.88"23.88"23.875"23.88"
Height
31.88"34.25"23.75"34.75"
Depth
23.88"23.88"33.75"23.72"