ID # 3143541Model # ALXE-42SZRFG-NG-S9005
Infrared Main Burner
One InfraredAll InfraredNot AvailableOne Infrared
Size
Large (34 - 42")Large (34 - 42")Large (34 - 42")Large (34 - 42")
Primary Color
BlackBlackBlackBlack
Cooking Grid Dimensions
37 1/4 X 19"35 2/5 X 17 3/10"36 1/2 X 21 1/5"37 1/4 X 19"
Width
66.06"--48.75"80.06"
Height
51.19"--53.56"51.13"
Depth
26.81"--29.37"26.81"