ID # 3143361Model # ALXE-42SZC-LP-S9005
Size
Large (34 - 42")Large (34 - 42")Large (34 - 42")Large (34 - 42")
Primary Color
BlackBlackStainless SteelStainless Steel
Cooking Grid Dimensions
37 1/4 X 19"35 2/5 X 17 3/10"39 X 21"38 X 20"
Width
66.06"39.37"67.75"66.19"
Height
51.19"45.3"60.67"62.98"
Depth
26.81"20.87"27.75"29.64"