ID # 3143223Model # ALXE-42RFG-LP-SM9005
Size
Large (34 - 42")Large (34 - 42")Large (34 - 42")Large (34 - 42")
Primary Color
BlackBlackGrayStainless Steel
Cooking Grid Dimensions
37 1/4 X 19"35 2/5 X 17 3/10"35 2/5 X 17 3/10"38 X 20"
Width
66.06"----66.5"
Height
51.19"----62.98"
Depth
26.81"----29.64"