ID # 3142065Model # K-HP24TO-4-1R-1-S4
Kalamazoo Signature 24 Inch Refrigerated Keg Tapper - Right Hinge - 1 Tap - K-HP24TO-4-1R-1-S4
Cutout Width
24"24"24"24"
Cutout Height
34 1/2"34 1/2"31 3/8"34"
Hinge Type
Right HingeRight HingeRight HingeRight Hinge
Lock
NoYesNoYes
Cutout Depth
25"24"24"27"
Width
23.875"23.88"23.88"23.875"
Height
34.25"34.25"34.25"33.75"
Depth
24"23.88"24"23.75"