ID # 3141867Model # K-HP24RO-4-3L-S4
Kalamazoo Signature 24 Inch Outdoor Refrigerator - Glass Door - Left Hinge - K-HP24RO-4-3L-S4
Cutout Width
24"24"24"24"
Cutout Height
34 1/2"35"34"34"
Hinge Type
Left Hinge--Left Hinge--
Cutout Depth
24"24"27"24"
Width
23.875"23.87"23.875"23.875"
Height
34.25"34"23.75"33.75"
Depth
24"23.72"33.75"21.5"