ID # 3109761Model # TC-300-045
Titan Weatherproof Sonos Arc Sound Bar with Dolby Atmos - TC-300-045
Free Shipping
This item leaves our warehouse within
7-10 Business Days
Frequently Bought Together
Key Features
Google Assistant & Amazon Alexa built-in, so you can play music, check news, and more hands-free
Free Shipping
Leaves Warehouse7-10 Business Days
Bluetooth
NoNo--Yes
Wireless
YesYes--Yes
Primary Color
BlackWhiteBlackBlack
Size
45"45"--35 7/16"
Accessory Type
SoundbarSoundbarMountSoundbar
Outdoor
YesYes--Yes
Portable
NoNo--No
Connector Type
HDMIHDMI--Wired
Width
45"45"30.75"35.44"
Height
3.4"3.4"16.82"3.5"
Depth
4.5"4.5"22.72"3.5"