ID # 3087806Model # ZCV-CK-48NG
Crown Verity Conversion Kit to Natural Gas For 48-Inch Mobile Grills - ZCV-CK-48NG
Key Features
Convert your 48-inch Crown Verity Mobile propane gas grill to natural gas
  • Designed for 48-inch Crown Verity Mobile grills manufactured in 2016 or later
Free Shipping
Leaves Warehouse5-7 Business Days
Grill Model
CV-MCB-48CV-MCB-72NGCV-MCB-60NGCV-BI-48
Width
48"72"60"48"
Height
3"3"3"3"
Depth
22"22"22"22"