ID # 3002088Model # EAB30-NG-OR
Aspire By Hestan 30-Inch Built-In Natural Gas Grill - Citra - EAB30-NG-OR
Rebate
Buy an Aspire Grill & Save 15% on Additional Items
Free Shipping
Leaves Warehouse4-6 Weeks
Size
Small (0 - 26")Small (0 - 26")Small (0 - 26")Small (0 - 26")
Primary Color
OrangeStainless SteelStainless SteelOrange
Cutout Width
29"29"28 1/4"29"
Quick Ship
NoYesNoNo
Width
30"30"30"30"
Height
27.187"27.187"26.39"27.187"
Depth
28.312"28.312"29.64"28.312"