ID # 3001956Model # AESDR30-RD
Aspire By Hestan 30-Inch Double Drawer And Single Storage Door Combo - Matador - AESDR30-RD
Rebate
Buy an Aspire Grill & Save 15% on Additional Items
  • Alignment-adjustable door hinges
  • This double drawer and single storage door combo features the Matador Hestan signature finish
Cut Out Width Range
20 - 29 7/8"30" And Up30" And Up30" And Up
Cut Out Depth Range
20" And Up20" And Up20" And Up20" And Up
Width
30"43"36"42"
Primary Color
RedStainless SteelStainless SteelStainless Steel
Height
21"21.625"21"21"
Depth
25.125"25.25"25.125"25.125"