ID # 2958267Model # GABR30-LP-BU
Hestan 30-Inch Built-In Propane Gas Grill W/ Rotisserie - Prince - GABR30-LP-BU
Rebate
Buy a Hestan Grill, Get 15% Off Additional Qualifying Products
Free Shipping
This item leaves our warehouse within
4-6 Weeks
  • Durable powder coated stainless steel panels in Prince signature color finish
Related Departments
Current Item
Size
Small (0 - 26")Small (0 - 26")Small (0 - 26")Small (0 - 26")
Infrared Main Burner
Not AvailableNot AvailableNot AvailableOne Infrared
Primary Color
BlueStainless SteelGrayBlue
Cutout Width
29"29"29"29"
Cutout Height
12"12"12"12"
Quick Ship
NoYesYesNo
Width
30"30"30"30"
Height
29.5"29.5"29.5"29.5"
Depth
32.437"32.437"32.437"32.437"