ID # 2958264Model # GABR30-LP-GG
Hestan 30-Inch Built-In Propane Gas Grill W/ Rotisserie - Pacific Fog - GABR30-LP-GG
Rebate
Buy a Hestan Grill, Get 15% Off Additional Qualifying Products
Free Shipping
This item leaves our warehouse within
1-3 Business Days
  • Durable powder coated stainless steel panels in Pacific Fog signature color finish
Related Departments
Free Shipping
Leaves Warehouse1-3 Business Days
Size
Small (0 - 26")Small (0 - 26")Small (0 - 26")Small (0 - 26")
Infrared Main Burner
Not AvailableNot AvailableOne InfraredOne Infrared
Primary Color
GrayStainless SteelGrayWhite
Cutout Width
29"29"29"29"
Cutout Height
12"12"12"12"
Quick Ship
YesYesNoNo
Width
30"30"30"30"
Height
29.5"29.5"29.5"29.5"
Depth
32.437"32.437"32.437"32.437"