ID # 2958258Model # GABR30-LP-PP
Hestan 30-Inch Built-In Propane Gas Grill W/ Rotisserie - Lush - GABR30-LP-PP
Rebate
Buy a Hestan Grill, Get 15% Off Additional Qualifying Products
  • Durable powder coated stainless steel panels in Lush signature color finish
Size
Small (0 - 26")Small (0 - 26")Small (0 - 26")Small (0 - 26")
Primary Color
PurpleStainless SteelGrayPurple
Cutout Width
29"29"29"29"
Cutout Height
12"12"12"12"
Width
30"30"30"30"
Height
29.5"29.5"29.5"29.5"
Depth
32.437"32.437"32.437"32.437"