ID # 2958195Model # GMBR30-NG-RD
Hestan 30-Inch Built-In Natural Gas Grill W/ Sear Burner & Rotisserie - Matador - GMBR30-NG-RD
Rebate
Buy a Hestan Grill, Get 15% Off Additional Qualifying Products
  • Durable powder coated stainless steel panels in Matador signature color finish
Size
Small (0 - 26")Small (0 - 26")Small (0 - 26")Small (0 - 26")
Infrared Main Burner
One InfraredOne InfraredOne InfraredNot Available
Primary Color
RedRedStainless SteelBlack
Cutout Width
29"29"29"29"
Cutout Height
12"12"12"12"
Width
30"30"30"30"
Height
29.5"29.5"29.5"29.5"
Depth
32.437"32.437"32.437"32.437"