ID # 2958012Model # AGSDR30-TQ
Hestan 30-Inch Double Drawer And Single Storage Door Combo - Bora Bora - AGSDR30-TQ
Rebate
Buy a Hestan Grill, Get 15% Off Additional Qualifying Products
  • This door & drawer storage combo features the Bora Bora Hestan signature color finish
Cut Out Width Range
20 - 29 7/8"30" And Up30" And Up30" And Up
Cut Out Depth Range
20" And Up20" And Up20" And Up20" And Up
Width
30"42"42"42"
Primary Color
TurquoiseStainless SteelBlueTurquoise
Height
21"21"21"21"
Depth
25.125"25.125"25.125"25.125"