ID # 2959305Model # GMBR36-NG-GG
Hestan 36-Inch Built-In Natural Gas Grill W/ Sear Burner & Rotisserie - Pacific Fog - GMBR36-NG-GG
Rebate
Buy a Hestan Grill, Get 15% Off Additional Qualifying Products
  • Durable powder coated stainless steel panels in Pacific Fog signature color finish
Size
Medium (27 - 33")Medium (27 - 33")Medium (27 - 33")Medium (27 - 33")
Primary Color
GrayStainless SteelGrayTeal
Cutout Width
35"35"35"35"
Cutout Height
12"12"12"12"
Width
36"36"36"36"
Height
29.5"29.5"29.5"29.5"
Depth
32.437"32.437"32.437"32.437"