ID # 2958093Model # AGTRC20-RD
Hestan 20-Inch Roll-Out Trash And Recycle Center - Matador - AGTRC20-RD
Rebate
Buy a Hestan Grill, Get 15% Off Additional Qualifying Products
  • This trash & recycle center features the Matador Hestan signature color finish
Width
19.5"19.5"19.88"19.94"
Number Of Drawers
1111
Cut Out Height Range
21" And Up21" And Up21" And Up21" And Up
Cut Out Depth Range
20" And Up20" And Up20" And Up20" And Up
Primary Color
RedBlueStainless SteelStainless Steel
Height
28"28"26.38"26.38"
Depth
25.625"25.625"24.13"24.00"